Коронавірус COVID-19: як дезінфікувати свій смартфон

Смартфони можуть передавати не тільки повідомлення, а й бактерії.

Пандемія коронавірусу COVID-19 підштовхує нас переглянути гігієнічні звички. Так, дезінфікувати треба не лише руки, але й ґаджети, що стали невід’ємною частиною нашого життя. Адже смартфони можуть передавати не тільки повідомлення, а й бактерії.

 

Як зробити свій телефон безпечним: прості поради для дезінфекції Спочатку потрібно вимкнути сам пристрій або вийняти акумулятор смартфона. Обережно протерти його поверхню сухою тканиною (серветкою) з мікроволокна. Виробники радять змочити тканину у воді з милом і акуратно протерти ґаджет. Також можна використати серветки для дезінфекції, просочені ізопропіловим спиртом (70%).

Ще один з варіантів – придбати у сервісному центрі засіб для очищення ґаджетів. Запам’ятайте, що не варто вмикати смартфон, поки він повністю не висохне. Якщо у вас є чохол, його при обробці потрібно знімати й протирати окремо. Мобільний слід дезінфікувати після кожного відвідування публічних місць та громадського транспорту! І обов’язково – ввечері, після закінчення робочого дня. Пам’ятайте, що чистота вашого телефона така ж важлива, як і гігієна рук. Як повідомляв УНІАН, 11 березня Кабінет міністрів через поширення коронавірусу ухвалив рішення запровадити в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. Станом на ранок 23 березня в України зафіксовано 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Чтайте також:  4 травня 2021 - яке сьогодні свято, чим день увійшов в історію, прикмети та заборони