Відома медик рознесла українську медицину на чолі зі Степановим: “Головне – дожити до квітня”

Медик розкритикувала українську медицину

Заслужений доктор України Ольга Голубовська розкритикувала українську медицину. Про це вона заявила в ефірі програми “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24”.

У студії ток-шоу піднялося питання закупівлі ліків і вакцин для українців. У зв’язку з цим Ольга Голубовська розкритикувала державу за закупівлю неякісних медпрепаратів. У приклад вона навела випадок з ліками від гепатиту.

“Повертаючись до гепатитів. У 2016 році, коли ми вже не користувалися інтерферонами, повіддавали гроші державні і через три роки, через півтора року, тільки приходять препарати, де термін придатності закінчується через два тижні. Головні інфекціоністи в регіонах відмовляються це приймати, на них божевільний тиск.” – сказала Ольга Голубовська.

Після цього медик звернулася до влади і закликала припинити використовувати медицину в політичних цілях.

“Досить політизувати таку галузь як медицина. Нам зараз потрібно з вами всім врятуватися взагалі, дожити до квітня місяця” – додала Ольга Голубовська.
Також Голубовська розкритикувала уряд за звільнення медиків під різними приводами і звинуватила представників влади в корупції.

Чтайте також:  8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: тепер в них відверті фото і поцілунки

“Досить обзивати всіх корупціонерами просто тому, що люди дійсно втомилися від цієї корупції, і якщо когось назвати корупціонером, вони це сприймають. Хоча це далеко не так. Я, наприклад, вважаю, що ви цими міжнародними закупівлями взяли нашу корупцію і перевели на міжнародний рівень. Ось і все! При цьому знизивши якість вступників препаратів в країну.”- висловилася Ольга Голубовська.

У студії, крім експертів, також був присутній і міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який уважно вислухав критику медика.