“Так нестерпно важко любити”: Марченко заговорила про розлучення. “Краще – попереду”

Українська телеведуча і журналістка Оксана Марченко опублікувала в мережі новий пост, в якому прокоментувала карантин у всьому світі.


Дружина скандального політика Віктора Медведчука написала, що під час самоізоляції, багато китайців сварилися зі своїми другими половинками, і як результат, після карантину в Китаї збільшилася кількість розлучень.

Про це Марченко написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Воно й зрозуміло, найважче – любити ближнього: чоловіка, дружину, свекруху, тещу, братів, сестер, маму, тата, всіх, хто поруч, хто говорить не до ладу, заважає« під ногами », весь час тупцює на кухні або хоче дивитися своє «кіно» на телику, хто ниє і бурчить або хто «пішов у себе» … друзі, адже це все ми і є самі ближні один одному, яких так нестерпно важко любити. Але потрібно », – пише Оксана.

Чтайте також:  Затриманій під час штурму Конгресу США знадобився перекладач на російську


Вона також дала пораду, як зберегти стосунки зі своєю другою половинкою.

За словами Марченко, обов’язково потрібно: промовчати, вибачитися, допомогти, підтримати, адже комусь важче, ніж тобі. «Стати сильним. Це виклик! Це наш персональний челлендж. А за всіма іншими є можливість сильно-сильно скучити! І більше не злитися, не ображати і не ображатися, всім світом стати краще! І все у нас вийде! Адже краще – попереду », – закінчила свій пост знаменитість.

У той же час в коментарях написали, що Марченко торкнулася дуже важливої теми. Багато вказали, що вона дала корисну пораду.