В таких курниках хіба можна лікувати? Вчинок підняв на ноги всю країну. Депутатів туди! Зеленський розлючений

Волонтер Костянтин Реуцький розмістив знімки з лікарні на Луганщині, продемонструвавши не найкращі умови, в яких можуть утримуватися інфіковані коронавірусом українці у разі спалаху хвороби.

Про це Реуцький написав на своїй сторінці у фейсбуці. Волонтер також розмістив знімки лікарні в місті Рубіжне, яка визначена для прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

Лікарня, яка має витримати основний удар епідемії на Луганщині. 30 койко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один лікар-інфекціоніст. Потрібно ще хоча б два. 4 апарати ІВЛ, потрібні, за оцінками директора, ще хоча б п’ять – додав у підписі Реуцький. Волонтер додав, що у лікарні також відсутнє реанімаційне обладнання.

Українці коментуючи цю новину, зазначають що було б добре, якби президент змусив “еліту” лікуватись в таких лікарнях та в таких умовах.

“Інфекціонки по всій країні в такому стані, Реформа на обличчя. Спасибі всім реформаторам всіх років. За що боролись на те і напоролись. А урядовці Гончарука премії по 800% повиписували. Кажуть, що ми всі тепер в одному човні але  сумніваюсь, що так.

Чтайте також:  Скандальний топ-чиновник отримає по заслугах. Зеленський підписав закон – відповідатиме

Бо для них і тести знайдуться, і апарати штучного дихання і лікуватися вони будуть не тут. А в таких курниках хіба можна лікувати, без халата не заходити. А бахіли ДЕ.

Нагадаємо, в останньому відеозверненні до українців Зеленський різко розкритикував можновладців і закликав займатися ділом, а не мародерством. Президент наголошує, що повинні бути усі умови для лікування хворих на коронавірус.