Щось вибухнуло, і полетіли камені: у Києві з багатоповерхівки впали цеглини і розтрощили 4 авто

Перехожих не зачепило тільки дивом

У Києві з багатоповерхівки посипалися будматеріали і розбили чотири автомобілі, припарковані у дворі біля будинку. Тільки дивом камені та цегла не впали на голови перехожих.

Інцидент стався вдень в Оболонському районі на проспекті Героїв Сталінграда.

Як з’ясувалося, булижники впали з 15 поверху будівлі, де у квартирі проводилися ремонтні роботи. За словами будівельників, провиною всьому стала вентиляційна труба, що відірвалася.

“Щось таке вибухнуло, дуже вдарило. Звук був такий гучний. І ми побачили, що це летять камені на авто”, – розповіла очевидець і власниця пошкодженої машини Альона.

Камені дуже сильно пошкодили авто, причому деякі з них не були застраховані. Власники транспорту після інциденту викликали поліцію та написали заяву.

Як розповіли правоохоронці, на балконі квартири на 15-му поверсі було багато цегли, яка не закріплена.

Чтайте також:  У Києві маньяк чатує на жінок під під'їздом: запам'ятайте прикмети

Власник квартири відмовився приїжджати на місце, однак надіслав виконроба, який відповідає за ремонт. Той прибув разом з альпіністом, який демонтував вентиляційну трубу, яка відірвалася, і прибрав цеглу, щоб НП не повторилося.

Водії сподіваються, що збитки на ремонт розбитих авто покриє власник квартири. Втім, юрист вважає, що швидше за все, той відповість відмовою, і домагатися компенсації – матеріальної та моральної – доведеться через суд.