Microsoft припиняє оновлювати Windows 10 через коронавірус

Microsoft припиняє оновлювати Windows 10 через коронавірус.
Microsoft змінив пріоритети в своїх оновленнях безпеки Windows 10 і тимчасово припиняє накопичувальні оновлення.

Епідемія коронавируса вже вплинула на мобільний ринок, промисловість і в цілому на світову економіку. Також COVID-19 зачепив і сектор програмного забезпечення – компанії змушені змінювати свої плани через спалах захворювання. Microsoft оголосила, що вона припиняє поновлення Windows 10 починаючи з травня 2020 року, так як пріоритет буде відданий оновленням безпеки під час пандемії.

“Починаючи з травня 2020 року, ми припиняємо всі необов’язкові випуски, не пов’язані з безпекою (C і D) для всіх підтримуваних версій клієнтських і серверних продуктів Windows (Windows 10, версія 1909 до Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2)”, – йдеться в офіційному зверненні Microsoft.

Microsoft стверджує, що це рішення є результатом впливу коронавірусу на клієнтів. Нова стратегія спрямована на те, щоб забезпечити надійність пристроїв на Windows 10, зосередившись виключно на оновленнях безпеки. Це означає, що щомісячні оновлення безпеки для Patch Tuesday триватимуть як зазвичай, але додаткові оновлення будуть тимчасово припинені.

Чтайте також:  Microsoft анонсувала оновлений Office 2021

Оновлення не є обов’язковими, тому більшість людей, ймовірно, їх відсутність навіть не помітить. Також в їх скасуванні знайдено великий плюс – у Microsoft буде менше можливостей “зламати” комп’ютер з його свідомо поганими оновленнями. Одна з останніх спроб поліпшити Windows 10 привела до зниження продуктивності, збоїв завантаження і безлічі інших проблем для деяких користувачів.