“Газова афера Порошенка”. Правду більше не приховати. НАБУ відреагувало миттєво

Новинський купив в оточення Порошенка фірму з видобутку газу в 60 разів дорожче її вартості – Схеми.

Оточення Порошенко купило фірму у держави.

Компанія Regal Petroleum, зареєстрована у Великій Британії, кінцевим бенефіціаром якої є народний депутат Вадим Новинський, придбала компанію Аркона Газ-Енергія, пов’язану з оточенням Ігоря Кононенко та Петра Порошенка.

Про це йдеться в розслідуванні Схем

Журналісти виявили, що фірма Аркона Газ-Енергія була пов’язана з людьми з оточення Ігоря Кононенко і Петра Порошенка, і за часів президентства Порошенко купила цей дозвіл у держави поза конкурсом і дуже дешево.

Тепер Новинський купує цю фірму у колишніх власників в 60 разів дорожче. За укладеним договором загальна вартість активу може скласти до 8, 63 млн доларів США (понад 240 млн гривень).

Згідно з офіційним реєстром, станом на 23 березня, власниками компанії значилися Ігор Мичко, Олександр Нещотний, Дмитро Волонець і Олег Ольховий.

Чтайте також:  Скандальний закон «слуг народу» доб'є українців, Лесєв розкрив деталі: «Бідні понесуть свої гроші...»

Олег Ольховий – колишній директор спортивного клубу “5 елемент”, який належить Петру Порошенко і Ігорю Кононенко.

До організації структурування цієї фірми мала відношення дружина Олексія Маловацького – юриста з команди Петра Порошенка, члена Вищої ради правосуддя за часів його президентства.

Після розслідування Схем Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом можливого зловживання службовим становищем. Чиновниками Державної служби геології та надр України при видачі ТОВ Аркона Газ-Енергія спецдозволу на розробку Свистунківсько-Червонолуцького родовища в Полтавській області. Розслідування триває досі.

У прес-службі Петра Порошенка заявили, що він «не мав і не має жодного відношення до цієї історії».

Ігор Кононенко свій зв’язок з фірмою Аркона Газ-Енергія також заперечує.