Популярна українська бізнесвумен та блогер розповіла, як вагітною перехворіла на COVID-19

Популярна блогерка, педагог та бізнесвумен Зоя Литвин поділилася досвідом, як боролася з COVID-19 під час вагітності, та дала цінні поради майбутнім мамам. Про це вона написала в Instagram.

За її словами, сама вагітність не погіршує і не полегшує перебіг коронавірусу. А лікарі у всьому світі рекомендують інфікованим мамам народжувати і годувати дитину, ділячись антитілами. Литвин нагадала, що противірусні препарати й антибіотики у таких випадках заборонені.

“Лікують за міжнародними протокалами – “конячими” дозами вітамінів та мікроелементів: вітамін D – близько 2000 м.о., цинку 80 мг на день, вітамін С – близько 1000. А також вживати багато продуктів з кверцетином: червоні ягоди, синя капуста та кримська цибуля. Можна хоч все разом, бо запаху і смаку все одно не чутно”, – написала Литвин.

Литвин зауважила, що вагітних з COViD-19 нині приймають лише два державні пологові в Києві: №3 та №5.

Чтайте також:  Вагітність і COVID-19: як вберегти малюка від наслідків

На останніх тижнях вагітності важливо регулярно робити малюку електрокардіограму. Жінка додала, що її лікар передав величезну валізу з необхідним обладнанням, щоб робити процедури у домашніх умовах.

Литвин підсумувала, що COVID-19 “зовсім не такий страшний, як особисте ставлення до нього”.

“Панічний страх створює моральну травму глибшу за саму хворобу. Я вже мов огірок, бажаю усім здоров’я, але раптом що, KEEP CALM і напрацьовуємо колективний імунітет”, – наголосила Литвин.