“Легені пошкоджені всерйоз і надовго”: Шевченко розповів, як вилікувався від коронавірусу. “Шанси у всіх однакові”

Український дипломат Дмитро Шевченко, який працює в генеральному консульстві України в Мюнхені, видужав після інфікування коронавірусом.

Про хід своєї хвороби Шевченко написав на своїй сторінці в Facebook.

“З 3 березня ледь не віддав кінці через важку форму коронавіруу, якою я в своєму віці і стані здоров’я не повинен був захворіти, але захворів. Зараз загрози для життя вже немає, хоча легені пошкоджені всерйоз і надовго, сподіваюся, не назавжди”, – написав Шевченко.

36-річний дипломат зазначив, що шанси серйозно захворіти однакові у всіх, а в лікарні, де він лежав, літніх людей було приблизно 15 відсотків.

“Абсолютна більшість – від 20 до 60 рівномірно розподілені, нагадаю – в лікарні лежать тільки важкі, з легкою формою хворіють вдома”, – написав він.

Шевченко також розповів, що незважаючи на те, що в Німеччині хороша система охорони здоров’я, у неї є свої серйозні мінуси.

Чтайте також:  У Польщі послабили заборони для українців: що змінилося

“Мені доводилося наполягати, щоб мене госпіталізували із запаленням легенів і хоча б зробили рентген, мені доводилося” вибивати “тест на коронавірус перед випискою (безуспішно), але головне – все тут (і мабуть, скрізь) тримається не стільки на віруючих, які, буває, з’явилися раз в день і зникли, скільки на медичному персоналі, на чиї часто балканські та східноєвропейські плечі лягає основний тягар вирулювання з цієї кризи. Великий уклін цим людям, які за не особливо великі зарплати роблять таку надзвичайно важку, небезпечну важливу роботу”, – написав дипломат.