Кабмін хоче зменшити видатки на фізкультуру і спорт в Україні

Деякі статті витрат будуть скорочені в 20-30 разів

Кабінет міністрів направив керівництву Верховної ради пропозиції щодо змін видаткової частини Держбюджету-2020, які, зокрема, передбачають скорочення видатків на фізичну та спортивну підготовку учнівської і студентської молоді, а також – на розвиток спорту людей з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Про це пише Економічна правда з посиланням на розрахунки Кабміну щодо видаткової частини держбюджету.

Зокрема видатки на фізкультурно-спортивну реабілітацію людей з інвалідністю планують скоротити майже втричі – з 956 млн грн до 371 млн грн.

А видатки на підготовку і участь національних збірних у Паралімпійських і Дефлімпійських Іграх – із 981 млн грн до 51 млн грн.

На розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень і резервного спорту у бюджеті було передбачено 1,914 млрд грн – видатки планують «урізати» до 97 млн грн.

Чтайте також:  Кабмін направив 895 млн гривень на забезпечення лікарень

На фінансову підтримку громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування передбачалось 59 млн грн, видатки пропонують скоротити до 54 млн грн.

Видатки на фізичну і спортивну підготовку учнівської та студентської молоді планують скоротити з 172 млн грн до 127 млн грн.

За даними видання, Кабмін направив керівництву Верховної Ради пропозиції про зміни до державного бюджету, які можуть збільшити дефіцит на 202 млрд гривень і відтермінувати місцеві вибори в жовтні.

Представники всіх депутатських фракцій і груп Верховної Ради розкритикували запропоновані Кабінетом міністрів зміни до бюджетного кодексу, державного бюджету і створення стабілізаційного фонду.

Нагадаємо, Мінфін пропонує створити фонд на 124 млрд грн для боротьби з коронавірусом.