Коронавірус в Італії: ситуація знову загострилася, кількість померлих зросла

В Італії від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, вже померли 8 215 людей. Загалом кількість хворих на коронавірус Covid-2019 у країні перевищила 80 тисяч людей. Лише за останню добу від хвороби померли 662 людини.

Район Ломбардії досі у найважчому становищі, там зареєстрували за добу ще 2543 нових випадків хвороби. При цьому попередньої доби там зафіксували 1643 нових пацієнти, що було найменшим показником від початку епідемії.

Загалом у Ломбардії уже більше 5 тисяч смертей та понад 32 тисячі випадків зараження.

Зауважимо, що після чотирьох днів вповільнення темпів зростання числа заражень, крива інфікувань знову пішла вгору.

Катастрофічна ситуація з кількістю ліжок у відділеннях інтенсивної терапії склалась у Бергамо – там більше немає місць. Місцева влада планує розгорнути польовий госпіталь.

Через спалах коронавірусу італійський уряд вирішив розширити карантинні заходи. Вони діють по всій країні: закриті дитсадки, школи, університети, скасовані масові заходи, людям дали розпорядження без потреби не покидати власні домівки. Також скасовані в’їзди та виїзди з деяких провінцій.

Чтайте також:  Гроші та удача потечуть рікою: 5 знаків Зодіаку яким пощастить на початку квітня

Через рекордні показники захворювання уряд країни оголосив про нові обмеження.

Раніше коронавірус найбільше фіксували у людей літнього віку, а 26 лютого стало відомо про випадки зараження у дітей: 4-річної дівчинки, двох 10-річних та 15-річного хлопчика. Тепер лікарі стверджують що близько половини госпіталізованих – молоді люди.

Також підтвердили один випадок зараження українки, яка перебуває в Італії. 26-річна жінка приїхала з Ломбардії, де зафіксували спалах хвороби, до батьків на південь країни. Там їй стало погано через кілька днів, лікарі зробили тест та підтвердили коронавірус.

Що відомо про коронавірус в Італії?Італія найбільше у Європі потерпіла від епідемії коронавірусу. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу. Епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну, хоча на півночі ситуація й досі найстрашніша.

Чтайте також:  Це страшно! Український медик, який повернувся з Італії, приголомшив заявою. “Небо і земля”

Відомо, що від коронавірусу в Італії померли 3 українки.