Apple нахабно обдурила користувачів новим iPad Pro 2020

Як повідомляє ресурс wccftech, для свого нового планшета iPad Pro модельного ряду 2020 року компанія Apple не стала розробляти новий процесор.

Компанія вміло використовує стратегію ведення бізнесу, і представивши новий планшет не вказала, що відмінностей у начинці між новою моделлю і моделлю 2018 року практично не існує. Планшет практично не відрізняється від моделі 2018 року

Фактично, пристрій отримав майже такий же чіп, як і модель 2018 року, відмінності є, але вони незначні.

Тести AnTuTu і Geekbench показали, що процесори A12Z Bionic і A12X Bionic практично ідентичні.  На схожість натякає навіть назва чіпів, відмінне лише в одній букві, тим самим заплутавши користувачів, які наївно вважають, що цей чіп явно кращого своєї попередньої версії.

Для такого кроку може бути кілька пояснень. Одним з них є небажання компанії Apple витрачати чималі ресурси на розробку абсолютно нового процесора.

Чтайте також:  Зеленський доручив закупити електропоїзди з кондиціонерами.

Якщо ж поглянути на відмінності між планшетами iPad Pro сімейств 2020 і 2018 років, то вони будуть не дуже помітними.

Камеру поліпшили, і один процесор додали, і те, програмно. Швидше за все, компанія хоче постаратися над розробкою майбутнього планшета. Який отримає і новий чіпсет, і підтримку 5G, а поки, переплачувати за новий планшет точно не варто.