“Вогонь загартовує душі”: молодий захисник України розповів, як вперше бути на полі бою

Про військового відгукуються як про перспективного і грамотного офіцера, одного з кращих командирів взводів і бригади

Прес-центр Операції Об’єднаних сил у Facebook публікує не лише фронтові зведення. Іноді на сторінці з’являються пости, присвячені бійцям-щоб українці могли знати своїх герой в обличчя.

Так, у вівторок, 10 листопада, на сторінці з’явилася публікація про молодшого лейтенанта на ім’я Євген, позивний “Буба”. Прізвище бійця, на жаль, не вказане. Він розповів, що псевдонім йому дали тільки за те, що він не любить грати в карти.

Євген родом з міста Радомишль, Житомирська область, і це його перша ротація на війну. В даний час він виконує бойові завдання у складі однієї з механізованих бригад Сухопутних військ, що обороняє Україну у складі Об’єднаних сил на Луганському напрямку.
“Перші враження були бурхливими як тільки я приїхав, ворог обстріляв нас з міномета. Адреналін підскочив, спина трохи впріла, а так все нормально”, — розповідає Женя.

Чтайте також:  Труханов вимагає у Зеленського "спробувати закрити йому рот"

Командир роти відгукується про дружину як про молодого, перспективного і грамотного офіцера. Ротний розповів, що Бубі довіряють офіцери, і головні сержанти взводів і роти.

“Він свій, наш, один з кращих командирів взводів і бригади”, — говорять про цього бійця.

Війни Буба не боїться. Він вважає, що вогонь війни загартовує серця. І сподівається після повернення додому одружитися, виростити дітей, стати звичайним громадянином і жити під мирним небом суверенної України.