Особисто прийшла до президента! Тимошенко вразила своїм вчинком. Важлива зустріч. “Готові стати поруч з Зеленським”

Фракція “Батьківщина” готова підставити плече Президенту України Володимиру Зеленському в боротьбі з коронавірусом і допомогти підняти економіку, заявляє лідер Юлія Тимошенко.

“Я зустрічалася вчора з президентом, і ця зустріч була дуже важлива.

Я президенту сказала: “Пане президенте, ми були в опозиції, але ми були в опозиції до моменту початку цієї екстреної ситуації в світі”.

Зараз ми вийшли з опозиції і я особисто прийшла до президента, щоб сказати – у нас є план. У нас є точна покрокова стратегія, як захистити сьогодні людей від хвороби і як сьогодні підняти економіку і захистити фінанси.

І ми готові стати поруч з президентом, поряд з урядом і зробити все, що треба. І нам тут не треба ніяких особливих речей, нам треба дати можливість працювати  – сказала Тимошенко в програмі Свобода слова Савіка Шустера в п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу” Україна “.

Чтайте також:  Родина львів'ян із золотими серцями подарувала 100 тисяч онкохворим дітям: "Вистачить на півроку"

Раніше, Юлія Тимошенко заявила, що її команда припиняє опозиційність по відношенню до діючої влади в зв’язку з пандемією COVID-19.

Так Тимошенко, звертаючись до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, заявила, що її команда розуміє, з якими викликами чинна влада стикається в зв’язку з пандемією COVID-19. Потім що “призупиняє опозиційність” і висловлює підтримку уряду і президенту.

“Пане прем’єр-міністре, я абсолютно точно розумію, який зараз ком проблем ліг на плечі української влади. І тому наша команда свідомо вирішила призупинити опозиційність, призупинити взагалі будь-які політичні пікетування, протистояння.

Ми зараз прийняли рішення зробити все, щоб допомогти і вам і уряду і президенту. Всіма нашими знаннями і можливостями, як в цій ситуації проходити такий важкий етап нашого життя “, – сказала Тимошенко.

У відповідь на це глава уряду подякував Тимошенко за “конструктивну позицію”.

Чтайте також:  У Нацбанку розповіли, скільки валюти українці вивели за кордон під час карантину.