“Жалюгідний кінець”: У Мережі різко розкритикували Марину Порошенко. “Убогий фінал”

Відомий український журналіст Денис Іванеско розповів, що Державному фонду, де раніше працювала дружина колишнього президента Петра Порошенка Марина прийшов повний кінець, адже Кабінет міністрів у 10 разів урізав йому витрати.

“Жалюгідний кінець Держфонду Марини Порошенко. Кабмін урізує йому витрати в 10 разів. Було 700 млн грн. Залишили 74 млн.

Думаю, варто було ліквідувати взагалі. У цього фонду була одна мета – влаштувати на роботу дружину Порошенка, з якої не вийшла ведуча ранкової зарядки.

Фонд по суті дублював Мінкульт – давав гроші на кіно, театри і різні розваги друзям Марини і просто вподобаним маргіналам. Шкода, що за розтрати нікого не притягнуть до відповідальності. Але і так убогий фінал”, – написав він.

До слова, Марина Порошенко ще у минулому році написала заяву на звільнення з посади голови наглядової ради Українського культурного фонду.

Чтайте також:  В Україні молода лікарка повторно заразилася COVID-19 і назвала нові симптоми хвороби

“Претензія до мене одна – моє прізвище. Я ношу його понад тридцять років і пишаюся ним. Воно увійшло в історію України, і ніхто – ні нинішній президент, ні міністр культури, – викреслити його не зможе. Тож прізвище міняти не збираюсь. І боротися за посаду – також не буду. Я маю честь!”, – наголосила тоді дружина Порошенко.