Спалах коронавірусу серед лікарів Тернопільщини: захворіли 24 медики

У Монастириському районі Тернопільської області на коронавірус масово хворіють медики. 24 лікаря вже мають підтверджений діагноз Covid-19.

Про це повідомив заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь.
У Монастириському районі Тернопільської області зафіксовано 36 випадків COVID-19, з яких 21 у медиків,
– повідомив голова Монастирської ОДА.

Загалом в області кількість хворих в Монастирському районі теж стрімко зростає. Там фахівці лабораторно підтвердили 36 випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Серед хворих 7 лікарів, 8 медсестер, 6 молодших медсестер, 2 держслужбовці, 1 священник, 1 завідувач дитсадка, 1 дитина.

Де зафіксували випадки COVID-19 у Тернопільській області:

місто Монастириська – 19,
село Швейків – 7,
село Ковалівка – 4 (1 летальний),
село Горішня Слобідка – 2,
село Долішня Слобідка – 2,
село Бертники – 1,
село Чехів – 1.
За словами Дроня, найбільшою проблемою зараз є брак тестів. Він наголосив, що мобілізовані всі наявні ресурси району на забезпечення необхідним районної лікарні, а також подякував за допомогу волонтерам.

Чтайте також:  Потужна магнітна буря накрила Землю: як уберегти голови і нерви

 

Що відомо про поширення коронавірусу на Тернопільщині? Перший випадок інфікування коронавірусом у Тернопільській області зафіксували 20 березня. Захворів 57-річний священник. За словами МВС, в поліції порахували, що хворий священник за тиждень контактував із понад 500 людьми. Після цього в Тернопільській ОДА проголосували за введення в області режиму надзвичайної ситуації. 25 березня від коронавірусу помер чоловік.