Кому в 2021-му пощастить у кар’єрі: гороскоп для всіх знаків на картах Таро.

2021 рік стане вдалим періодом для просування кар’єрними сходами для Водоліїв, Овнів і Терезів. А ось Рибам потрібно знайти інший спосіб самовираження.

Прогнозистка-тарологиня Ольга Соломка ексклюзивно поділилася кар’єрним прогнозом на картах Таро для всіх знаків зодіаку на 2021 рік.

Овен

Ви вже готові до того, щоб обіймати високу посаду і гідно там керувати. Адже й мізки у вас працюють справно, і мету ви бачите, і досвід є, і з людьми можете продуктивно спілкуватися і навіть правильно їх мотивувати.

Телець

Якось не дуже вас буде хвилювати в цьому році кар’єра. Ну є робота – і добре. А якщо не буде, то щось обов’язково знайдеться. Ви цілком задоволені тим, чим займаєтеся і тим, як вам за це платять, і шукати добра від добра не збираєтеся.

Близнюки

Нові знання та вміння не дають спокою. І скільки б років ви не витратили на свою роботу, скільки б досвіду не отримали і як би високо не піднялися, все одно знайдете якийсь цікавий напрямок, який буде вабити вас його вивчити.

Чтайте також:  Гороскоп на 4 травня для всіх знаків Зодіаку: на кого чекають зміни

Рак

Вас чекає чимало роботи, і це не хтось на вас її звалить, а ви самі захочете виконувати все більше функцій, операцій, проєктів. І будете брати на себе все більше і більше зобов’язань і відповідальності.

Лев

Ви вмієте керувати як кішка – м’якою лапою, ніби гладите за шерстю, але й кігтики своєчасно й делікатно випускаєте, щоб підказати правильний напрям. Цього року можете і надалі показувати такий неординарний спосіб управління.

Діва

Допомога приходить звідки не чекали – вас можуть помітити десь там нагорі й запропонувати підвищення з усіма плюшками, що додаються до неї у вигляді грошей, слави, почестей, нагород і визнання.

Терези

Можете розраховувати на відповідальну посаду, що принесе значний обсяг роботи. Та й взагалі цей рік буде надзвичайно насичений діяльністю і різними подіями, тому вам вкрай необхідно влаштувати все так, щоб не перенапружуватися.

Скорпіон

Ви не з тих людей, хто легко підкоряється, тому вам краще не працювати на когось, а займатися бізнесом і створювати щось своє, нове та неординарне. Особливо цього року вам захочеться попрацювати самим на себе і у вас це може досить добре вийти.

Чтайте також:  Збиті майором курсантки після ампутації не можуть думати про майбутнє: "Тікала з палати"

Стрілець

Для вас робота – як сім’я, вам зараз дуже важливо, щоб всі навколо вас почувалися затишно. І ви щосили будете намагатися в колективі створити цю атмосферу доброзичливості й любові, тому що саме в ній ви будете найбільш продуктивними.

Козеріг

Рік обіцяє бути одним із найкращих, оскільки ви нарешті втілюєте свої давні плани й реалізуєте найфантастичніші задуми. І встигаєте не тільки почати щось робити, але й вже побачити результати своєї праці.

Водолій

Дуже вдалий період для просування кар’єрними сходами. Причому не потрібно навіть напружуватися – вам пропонують хороші умови, гарні посади, пристойну роботу і колектив душевний, що теж відіграє важливу роль.

Риби

Постане питання глобального вибору, адже поки ви ще до кінця так і не визначилися, чим вам далі займатися, та життя постійно підкидає вам сюрпризи. Тому шукайте інші можливості самовираження і вибирайте те, що вам більше підходить.