Хакерка викрала в AMD вихідний код відеокрти для Xbox Series X

Схоже, нова архітектура відеокарт AMD не дає спокою не лише головним конкурентам – NVIDIA. 

«Червоний» чіпмейкер заявив, що невідома жінка-хакер зуміла зламати один із комп’ютерів корпорації, на якому були вихідні коди відеочіпів на архітектурі Navi. В тому числі і прискорювача, який буде використовуватися в консолі майбутнього покоління Xbox Series X.

Згідно із інформацією, яку надала компанія, зловмисниці вдалося поцупити вихідні коди архітектури Navi 10 (іншими словами – Radeon RX 5700), майбутньої Navi 21 і Ardeno GPU – відеочіпа для Xbox Series X.

Викрадачка запропонувала викупити у неї дані за 100 мільйонів доларів. А в разі, якщо інформація виявиться нікому не потрібна – погрожувала опублікувати викрадені дані в публічному доступі, натякаючи на можливість їх викупу компанією AMD.

Реакція AMD
Щодо AMD, то вона, в свою чергу, заявляє, що нічого важливого шантажистці вкрасти не вдалося. Навіть якщо інформація потрапить в мережу – це ніяк не вплине на запуск Xbox Series X чи інших продуктів.

Чтайте також:  Трійка лідерів без Росії: прогноз букмекерів на Євробачення 2020

В даний момент компанія працює з поліцією, щоб відстежити і покарати злочинницю за викрадення важливих корпоративних секретів.