Нетверезі діти навели шороху та привели в страх цілий район: “Реально небезпечні”

Підлітки залякували водія авто і заважали виїхати

У мережі з’явився крик душі і скарга на неадекватну поведінку підлітків в одному з районів Києва – на Троєщині. Жінка опублікувала відео зі вчинками “дітей” і зазначила, що вони можливо перебувають у п’яному стані.

“батьки, зверніть увагу! Чиї діти? Ви вважаєте, вони нормальні? Не встигли зняти початок: вони взяли зі смітника залізну велику коробку і поклали її машині на багажник, а потім просто почали заважати виїзду. Ну, тут явно “діти” в нетверезому стані. Вони зараз реально небезпечні для суспільства! Після того, коли ми побачимо пост в соц.що цих дітей покарали, ви в першу чергу будете писати, що той, хто покарав-звір! Милославська 33″ – пише свідок.

На самому відео видно, як група підлітків перекриває машині із запаленими фарами виїзд з двору. Тільки коли машина почала повільно їхати на них, вони трохи відступили і водій зміг скористатися можливістю і виїхати на дорогу, хоча одна людина з компанії і намагався вчепитися за капот і перешкодити йому. Вони оточували авто і були агресивно.

Чтайте також:  У Європарламенті вже кажуть про загрозу безвізу через проблеми з призначенням голови САП

Понад 7 тисяч людей подивилися це відео менш, ніж за добу. Одні засудили такі дії “дітей”, інші припустили, що вони були” під чимось”, і навіть висловили думку, що потрібно було просто тиснути і не зупинятися.

“Пропатрулював вулиці навколо цього місця, нікого не знайшли годину ходили”, “в поліцію повідомили? Чи пост тільки сюди виклали?”, “Засуджую”, “Газ в підлогу”, ” і де це?”, “Не чіпайте дітей”, ” Діти?”,  “Ох і малолітки”,” в боулінг треба було зіграти”, “під чимось”, ” біса гнали і все”, тиснути і все”, ” потрібно було тиснути.а не зупинятися”, – пишуть коментатори.