Гречка з автографом – українці висміяли показову “благодійність” Порошенка на карантині

Пандемія коронавіруса – це не тільки світова проблема, але і відмінний привід попіаритися. Колишній президент України Петро Порошенко таку можливість упустити просто не міг.

На офіційній сторінці опубліковано відео, на якому Петро Олексійович упаковує продуктові набори для пенсіонерів і багатодітних сімей. Зрозуміло, коробочки заклеєні фірмовим скотчем “Європейська Солідарність”. На нього Порошенко грошей теж не пошкодував.

Проте соціальні мережі засумнівалися в добрих намірах колишнього президента України. Наприклад, користувач Mihail Shnayder репостнув одне з відео зі сторінки Порошенко, і супроводив уїдливим коментарем. “Ілліч з колодою нервово курить в сторонці”, написав він. Інші користувачі також не залишилися осторонь.

Відео зібрало величезну кількість коментарів. “До речі, схуд. Це все на нервах “,”На кордон поїдь, Пєтя, там на тебе чекають захоплені любителі безвізу”, і безліч інших їдких постів.
Благі справи люблять тишу, тому коли на людському горі починається піар, слідує цілком природна реакція. Петру Олексійовичу час було це зрозуміти за 5 років президентства в Україні.

Чтайте також:  У Росії перестали відкриватися найбільші порносайти у світі - XVIDEOS та XNXX