У Дніпрі безхатько окупував чужу квартиру, нахабство зашкалює: “Вимітайтеся!”

З квартири зникли меблі та фортепіано

У Дніпрі жінка вирішила перевірити свою квартиру на проспекті Поля і виявила там бездомного, який відмовлявся покинути приміщення.

Про це повідомила пресслужба патрульної поліції в Дніпропетровській області.

Як стало відомо, то 26 листопада в поліцію звернулася дніпрянка, яка приїхала в своє житло, де довго не проживає, перевірити чи все добре. Однак господиня житлощі виявила, що замок вхідних дверей пошкоджений, а всередині знаходиться невідомий. Чоловік відмовився пояснити, як він потрапив у квартиру, а також відмовлявся і її залишати.

Патрульним, які прибули на виклик, дніпрянка надала документи, що засвідчують її право власності на житло. В одній же з кімнат квартири поліцейські виявили невідомого чоловіка.

На питання той не відповідав, але поводився агресивно і намагався піти. До чоловіка довелося застосувати фізичну силу і надіти на нього наручники. А після вивести з приміщення.

Чтайте також:  Французька поліція розвернула приватний літак з VIP-пасажирами, серед яких українці

Як виявилося пізніше, 44-річний чоловік не має постійного місця проживання і був засуджений за крадіжку і грабіж. Місяць тому він незаконно потрапив в чуже житло і жив там.

Дніпрянка виявила, що з квартири пропали меблі та фортепіано, також пошкоджена система газопостачання. Чоловік зробив з неї саморобний обігрів, з якого постійно виходило полум’я.

На місці події працювали слідчі, щоб встановити всі обставини події.