Операційна система Windows 11 від Microsoft знищить Windows 10

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій. Однак незалежно від технічного оснащення обов’язково необхідна наявність будь-якої операційної системи. Яких зараз в даний час на ринку не дуже багато.

Однією з найпопулярніших серед всіх таких є Windows 10, яка сумарно встановлена ​​на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв. Тобто на комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і багато інших гаджети.

 

Нехай цій платформі і вдалося знайти неймовірно велику популярність, але вона все одно є просто жахливою за сукупністю якостей. Утримуючи в собі безліч недоліків, від яких вже повною мірою втомився весь світ.

На радість тих, кому набридли постійні проблеми в роботі операційної системи Windows 10, вже незабаром про всі такі можна буде раз і назавжди забути.  Вийде безкоштовна Windows 11, і вона ризикує стати кращою платформою для величезної кількості електронних пристроїв з самих різних категорій.

Навіть не дивлячись на те, що цю платформу ще не представили офіційно, вже відомо про те, чим саме вона зможе приємно порадувати всіх, хто чекає її релізу.

Їй приписують цілу масу приємних особливостей, за рахунок яких вона ризикує стати кращою ОС від компанії Microsoft за всю історію цього бренду. Користувачів чекає безліч дійсно важливих і корисних нововведень, якими все залишаться задоволені.

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій. Однак незалежно від технічного оснащення обов’язково необхідна наявність будь-якої операційної системи, яких зараз, в даний час, на ринку не дуже багато.

Чтайте також:  Найбільш нафтова компанія Каліфорнії оголосила про банкрутство

Однією з найпопулярніших серед всіх таких є Windows 10, яка сумарно встановлена ​​на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв, тобто на комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки.

Нехай цій платформі і вдалося знайти неймовірно велику популярність. Але вона все одно є просто жахливою за сукупністю якостей, утримуючи в собі безліч недоліків, від яких вже повною мірою втомився весь світ.

На радість тих, кому набридли постійні проблеми в роботі операційної системи Windows 10. Вже незабаром про всі такі можна буде раз і назавжди забути. Тому що вийде безкоштовна Windows 11 і вона ризикує стати кращою платформою. Для величезної кількості електронних пристроїв з самих різних категорій.

Навіть не дивлячись на те, що цю платформу ще не представили офіційно, вже відомо про те, чим саме вона зможе приємно порадувати всіх, хто чекає її релізу.

Їй приписують цілу масу приємних особливостей, за рахунок яких вона ризикує стати кращою ОС від компанії Microsoft за всю історію цього бренду.

Користувачів чекає безліч дійсно важливих і корисних нововведень, якими все залишаться задоволені. Безкоштовна Windows 11 «вбила» Windows 10.

Не варто думати, що Windows 11 повторить долю Windows RT або якийсь інший платформи, так як цього гарантовано не трапиться. Адже абсолютно всі доступні зараз для платформи Windows 10 додатки зможуть в повній мірі працювати на новій.

Чтайте також:  В Україні запускають електронні лікарняні: що потрібно знати

Користувачі можуть розраховувати на сумісність з такими додатками. Як UWP, PWA і Win32, тому абсолютно будь-яка програма або гра зможе повноцінно працювати. Хоча в цілях кращої роботи розробникам все ж рекомендують адаптувати своє ПО під новітню платформу.

Вона, в свою чергу, принесе з собою нову систему захисту.Повністю перероблені стандартні програми, розширені функціональні можливості, багаторазово підвищену стабільність. Новий інтерфейс, а також, крім того, безліч інших приємних особливостей.

Користувачі можуть розраховувати на цілу масу різних приємних особливостей, які зроблять цю операційну систему по-справжньому кращої і дуже привабливою.

А одним з найголовніших її перевазі стануть «безшовні» оновлення. За рахунок яких Windows 11 зможе оновлюватися у фоновому режимі, а перезавантажувати при це комп’ютер.  Для того, щоб зміни вступили в силу, гарантовано абсолютно точно не буде потрібно.

Більш того, якщо джерела праві, то нова ОС стане першою в історії Microsoft, поширюватися яка буде безкоштовно. Тобто встановити її ліцензійну версію зможуть всі бажаючі без зайвих складнощів.

З урахуванням такої особливості, а також безлічі інших. Нова операційна система гарантовано зможе приємно порадувати всіх користувачів, а її реліз за ​​чутками, трапиться вже в кінці цього 2020 року.