Ще один депутат в Україні підозрюється на коронавірус

Обрана по 194-му округу народна депутатка Любов Шпак (фракція “Слуга народу”) зараз на самоізоляції, бо має симптоми Covid-19. Перед цим вона спілкувалася у парламенті із колегою Сергієм Рудиком, у якого, як відомо, підтверджено Covid-19

Про це Шпак розповіла виданню Журналіст.

“У позафракційного депутата Сергія Рудика підтвердили коронавірус Covid-19. Я з ним спілкувалася, коли він був у парламенті. На сьогоднішній день у мене чимало симптомів. Є кашель, важко дихати. Я консультувалася зі своїм лікарем. І побачимо, що покаже тест”, – розповіла вона.

Зараз депутатка знаходиться на самоізоляції.

Шпак додала, що якщо людина відчуває, що стан її здоров’я погіршився, то варто дотримуватися самоізоляції, і депутати повинні робити так само, адже це рекомендації спеціалістів. Інакше у протилежному випадку, людина, яка хворіє, наражає на небезпеку інших.

Чтайте також:  Меркель поговорила з Путіним про Україну

“Тому обмеження, які запроваджують, потрібні, адже на час карантину багато українців вдома, і вони гуляють, ходять у магазин, усе це без додаткового захисту, люди контактують між собою, і відповідно це створює ризики для поширення хвороби”, – додала вона.