Спритний іноземець розводив закоханих киянок на шалені гроші, сидячи на тюремних нарах – “Я людина президента”

Жінки віддавали хитруну гроші і прикраси

У Києві 34-річний ув’язнений примудрився скоїти декілька злочинів, перебуваючи в СІЗО під вартою. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Як зазначається, 34-річний ув’язнений шахрайським шляхом зумів заволодіти чималими коштами потерпілих.

За інформацією прокуратури, громадянин Молдови, навіть перебуваючи під вартою у Київському слідчому ізоляторі, примудрявся за допомогою мобільного телефона виходити в Інтернет і там знайомитися із жінками.

Довірливі жертви йшли на контакт, після чого зловмисник отримував їхні гроші та навіть майно.

Попередні підрахунки свідчать, що «шлюбний аферист» таким чином отримав кошти та ювелірні вироби п’ятьох постраждалих жінок на загальну суму в один мільйон 300 тисяч гривень.

Раніше цього ж громадянина відправляли за грати за аналогічні злочини. Він вийшов з тюрми і продовжив дурити жінок, яким представлявся працівником Адміністрації Президента або ж акціонером іноземного банку. Жертвам він обіцяв одружитися, а їхнім родичам – взяти партнерами у спільний бізнес.

Чтайте також:  Зв'язали, били та погрожували пістолетом: троє волинян напали на сім'ю

За свої злочини аферист перебував у міжнародному розшуку. Його впіймали у квітні 2018 року, проте він підкупив конвоїра і втік. Його знову впіймали і повернули до СІЗО.

На його рахунку – щонайменше сім доведених епізодів із ошуканими жінками.

«Його б на переговори з МВФ», «Пообіцяє одружитися на судді, і той його відпустить», «Як у них так виходить? Щоб жінки скинулися на 1,5 млн. Красава», «Та він просто шикарний хлопець! Цікаво, а якого віку панянок він розводить?», «У нього дуже мужнє друге підборіддя!», «Підручник не пише? Я б придбав», «Не знаєте, куди йому віднести теплі шкарпетки, сигарети і чай?», – сміються українці.