На Одещині встановили карантинні пости: що про це відомо

З 30 березня на Одещині почнуть функціонувати карантинні пости.

Про це повідомила пресслужба поліції.

Дане рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА задля запобігання подальшого поширення коронавірусної інфекції.

На в’їзді до області буде встановлено 12 пропускних пунктів зі сторони Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областей, ще 11 – на в’їздах безпосередньо до Одеси та три – на території Біляївського, Ізмаїльського та Білгород-Дністровського районів.

Зазначається, що на постах чергуватимуть поліцейські та медики, а за потреби співробітники Нацгвардії, ЗСУ та ДСНС.

Заступника начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін повідомив, що на період карантину в області встановлено спеціальний переміщення громадян, відповідно до якого дозволяється лише рух особистого транспорту.

Щодо осіб, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури та життєзабезпечення, то їх перевезення здійснюється відповідно до дозволу та у визначеному порядку.

Чтайте також:  У четвер львівська комісія ТЕБ і НС визначить чи підуть навчальні заклади на дистанційне навчання

Він наголосив, що будь – які інші пасажирські перевезення заборонені.

Поліцейські контролюватимуть дотримання усіх карантинних обмежені при перевезенні людей.

Правоохоронці приділятимуть особливу увагу автомобілі з іноземною реєстрацією та на ті, що зареєстровані в інших областях, з власниками цих авто буде проводитися роз’янювальна робота.