“Влада готується провернути “аферу століття”! Тимошенко влаштувала істерику і накинулась на Зеленського. “Знову в опозицію?”

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що влада України має намір провернути “аферу століття”, прийнявши закон про продаж сільськогосподарських земель в той час, як в країні введений карантин через епідемію коронавірусу, і люди не можуть вийти на вулиці в знак протесту.

Влада готується провернути” аферу століття “! На засіданні парламенту планують прийняти закон про продаж українських сільськогосподарських земель. Вони користуються тим, що народ не може вийти на протести через карантин і епідемію”, – заявила лідер “Батьківщини”.

На думку Тимошенко, цей закон дозволить іноземцям через кілька років скупити всі сільськогосподарські угіддя. “І наша земля принесе свої плоди і прибуток не українцям, а міжнародним холдингам, які давно на неї зазіхають”, – зазначила політик. За її словами, всі пояснення, що тільки так країна зможе отримати ще один кредит і уникнути дефолту, це “обман і цинічні маніпуляції”. Українці позбудуться найдорожчого: земля – ​​це ресурс, який не має ціни, кредити ж – нові мільярдні борги.

Чтайте також:  Під Офісом президента – штовханина, пікетувальники намагаються прорватись під вигуки «Зелю геть»

Тимошенко запевнила, що буде оскаржувати цей закон, якщо його приймуть, в Конституційному суді.

Відзначимо, що ніхто продавати землі іноземцям не збирається і про це не раз говорили. Але Юлія Володимирівна продовжує нагнітати ситуацію.

А ще зовсім недавно Юлія Тимошенко говорила, що готова підставити плече Володимиру Зеленському та разом зі своєю фракцією вони перестають бути в опозиції.

Так чого насправді хоче Леді Ю?

До слова, телеграм-канали уже активно обговорюють позицію Тимошенко: