Колапс у Києві: введено оперативне положення, що буде з транспортом

У столиці жахлива ожеледь, аварії та затори

У Києві через різке погіршанння погодних умов було введено оперативне становище на всіх маршрутах громадського транспорту

У службі уточнили, що оперативне положення – це курсування з відхиленням від графіку руху.

Крім того, було призупинено і роботу міського фунікулера. Це в “Київтрансі” також пояснили складними погодними умовами у столиці.

Також вчора в “Київтрансі” неодноразово повідомляли про затримання того чи іншого транспорту на тлі складної ситуації на дорогах.

Слід зазначити, що вчора ввечері, 10 грудня, в Києві почався дощ, а через низьку температури вода на дорогах і тротуарах відразу перетворилася в лід. Через ожеледицю в столиці спостерігалося збільшення кількості ДТП.

Також через несприятливу погодну ситуацію – дощ, який на дорогах моментально перетворюється в лід – у столиці утворилися величезні затори, які буквально паралізували місто.

Чтайте також:  Дахи вирвані з коренем, люди втратили будинки - слідом за пожежами Україну атакував торнадо

Також повідомлялось, що у четвер, 10 грудня, у столиці оголосили перший рівень небезпеки – жовтий. Щоб уникнути травматизму та аварійних ситуацій, Департамент муніципальної безпеки закликає киян бути обережними під час пересування містом, а також рекомендує дотримуватися порад під час ожеледиці.