“Будемо різати і бити!” У Дніпрі сталося немислиме. 400 могил для жертв коронавірусу

У Дніпрі на кладовищах підготовлені 400 могил для жертв коронавіруса. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав мер міста Борис Філатов.

“Читаємо уважно рішення міської комісії з ТБЧС. І так 400 ям під могили ми вже викопали. Рефрежиратор готові. Мішки закупили. І навіть знаємо як засвердлюють труни”, – написав міський голова.

Такий пост він опублікував у відповідь на “пекло в коментарях”, які влаштували користувачі під його попереднім постом, в якому він розкритикував городян, які користуючись карантином, затіяли вдома ремонт.

“Я не розумію одного. Як можна бути такими, щоб користуючись карантином, робити у себе в квартирі ремонт? Знаючи, що сусіди цілодобово у будинку – стукати перфораторами?  Mykhailo Lysenko, вносимо комісію ТБЧС  рішення про заборону ремонтів. І якщо що, то будемо різати двері  будівельників ціпком “ – пригрозив міський голова.

Чтайте також:  Їла побілку зі стін: 3-річну дівчинку морила голодом власна мати

Нагадаємо, деякі жителі Дніпра, які повернулися з Польщі, ховаються від карантинного контролю. На цей момент таких порушників 12 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради в четвер, 26 березня. Незважаючи на те, що на вокзалі їх очікували спеціальні мікроавтобуси, їхніми послугами скористалися лише 10 осіб, 12 повернулися з незрозумілих причин не поїхали.