Закон про ринок землі прийняли: які фракції та депутати голосували за, а які проти

Верховна Рада на позачерговому засіданні вночі 31 березня прийняла закон про відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення. Які фракції та депутати голосували за, а які проти.

Ринок землі, згідно з документом, відкриють з 1 липня 2021 року, однак у перші три роки його роботи діятимуть обмеження.

Ринок землі, згідно з документом, відкриють з 1 липня 2021 року, однак у перші три роки його роботи діятимуть обмеження.

“Слуга народу” – 206,
“Європейська Солідарність” – 23,
“Голос” – 13,
“Довіра” – 12,
Позафракційні – 5.
“Опозиційна платформа – За життя” – 0,
“Батьківщина” – 0,
“За майбутнє” – 0.
Проголосували проти 24 депутати
“Батьківщина” – 12,
Позафракційні – 4,
“Слуга народу” – 2,
“Опозиційна платформа – За життя” – 2,
“За майбутнє” – 2,
“Європейська Солідарність” – 1,
“Довіра” – 1,
“Голос” – 0.
Цікавинки
У фракції “Слуга народу” – 248 депутатів. На голосуванні за землю не були присутніми 35. Тобто, сама пропрезидентська сила не змогла б сформувати необхідних 226 голосів.
У “Слузі народу” проти волі фракції пішли двоє депутатів (Яцик та Воронько), однак були і такі, що утрималися (Вагнєр і Нагорняк), і навіть просто не голосували (Дубінський, Колюх і Шпак).
Єдиним депутатом з “Європейської Солідарності”, який проголосував проти закону про землю, виявився скандальний Зеленський у Раді підійшов поговорити з депутатом ЄС Гончаренком: деталі Олексій Гончаренко. Решта голосували за, хоча кілька депутатів з фракції не прийшли на засідання (Джемілєв, Фріз і Алєксєєв).
У “Батьківщині” 24 депутати, і рівно половина з них проголосували проти. Друга ж половина не прийшли на засідання.

Чтайте також:  Відкриття ринку землі: як зміняться стосунки власника і орендаря