У Франківську нахабний маршрутник “вкрав” візочок з дитиною і дав по газах, мама бігла слідом: “Зупинись, псих!”

У Франкровську водій маршрутки не дав жінці з коляскою увійти в салон і поїхав з її дитиною.

Про це розповіла Маряна Калиняк-Граматій на сторінці “Коммуналока ІФ” у соцмережі Facebook.

Жінка повідомила, що намагалася потрапити в автобус №22 разом з маленьким сином і ще однією дитиною в колясці, проте через водія не змогла цього зробити.

За словами жінки в автобус потрапив лише її син, а вона з коляскою Увійти не змогла, оскільки водій закрив перед нею двері і поїхав.

“На зупинці бастіон водій 22 автобуса, не дочекавшись поки я з коляскою зайду в другі двері, закрив їх і поїхав з моїм сином в салоні. Автобус під’їхав, водій відкрив другі двері, ми з сином і з коляскою, в якій менша була, якраз хотіли заходити, але водій не дивиться в дзеркала, мабуть його не навчили. Він закрив двері і поїхав з дитиною в салоні, добре що малий підбіг і сказав що мама на зупинці” – написала Маряна Калиняк-Граматій

Чтайте також:  Івано-Франківськ хоче відкрити школи, незважаючи на «червону» зону карантину.

У підсумку Жінка все ж увійшла в салон щоб забрати дитину, проте на цьому все не закінчилося. Водій став ображати її і навіть застосував фізичну силу.

“Коли я наздогнала автобус, щоб забрати дитину, почула від водія багато ненормативної лексики. Коли водій почав мене ображати, я зайшла в салон та ще й отримала від водія кулаком в обличчя за те що захищала себе і дитину” – додала Маряна Калиняк-Граматій.
У зв’язку з цим жінка хоче відновити справедливість і покарати водія, який з нею так обійшовся.