“Як ми вам відправляли гроші – ви нас зустрічали, а тепер ненавидите”: заробітчанка з Італії гучно рознесла українців

Жінка, котра працює в Італії, жорстоко розкритикувала українців та вимагає не називати усіх, хто працює закордоном заробітчанами.

Про це вона написала у соцмережі.

“Чужі серед своїх, не чужі серед чужих….Коли заробітчани передавали додому гроші, і за ці гроші наші рідні ішли і купляли: хліб, до хліба, будматеріали, канцелярію, косметику і всяку різну фігню, а деколи наші непутящі діти відносили їх в бари, ресторани, всякого роду кнайпи і кнайпочки, тим самим зберігши вам магазини, магазинчики, ресторани, ресторанчики, бари, барчики в період економічної кризи, бо купівельна спроможність середньостатистичного українця була така, що існували б лиш хлібні ларьки- заробітчан на свята зустрічали з відкритими обіймами. Як раділи, що додому їдуть”, – йдеться у дописі.

Жінка також вимагає перестати називати їх заробітчанами. Вона жорстко розкритикувала і владу, яка, на її думку, створила штучний ажіотаж на кордоні.

Чтайте також:  Українсько-індонезійська компанія запустить фармвиробництво на Київщині з інвестиціями $1 млн

“Є дуже великий відсоток українців, які дуже сильно підтримують нас тут, за кордоном. Багато слів підтримки. Багато тепла… Їм доземний уклін. Дякую. І насамкінець- про дебілів. Без них картинка була б не повна.

Кожен перед карантином прийняв для себе рішення- я залишаюся тут до кінця карантину, або я їду додому і 14 днів не виходжу, щоб переконатися що я здоровий і ніякої загрози не несу. Але особлива каста( безвідповідальні, не мудрі з роду) приїхавши додому, ведуть звичайний спосіб життя, та ще і посилають сусідів, що вони їм вказують де ходити, а де ні…

Очікують до останніх термінів, сподіваючись на якесь диво, тим самим роблячи от таку картинку для світу, і розпалюючи ще більшу ненависть до закордонних українців.

Сидіть вдома- чи потенційний переносщик вірусу. Навіть якщо ви здорові- хворий може бути ваш сусід, бо він ходить на роботу, він за кордоном не був, тому впевнений, що здоровий… Зараз сидіть вдома. Вірус лише так можна зупинити”, – йдеться у дописі.

Чтайте також:  Пенсії перестануть розносити по домівках. Що робити жителям сіл без банкоматів?