Пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, – Павло Розенко

Верховна Рада не внесла зміни до державного бюджету


Українські пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, оскільки 30 березня народні депутати не підтримали зміни до державного бюджету.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.
Гість ток-шоу зауважив, що учорашнє голосування у Верховній Раді показало, наскільки влада відірвана від реальності. З його слів, владу цікавить співпраця з МВФ та продаж землі, а українців – зовсім інші питання, зокрема, зміни до державного бюджету України, проте це голосування було провалене. У контексті цього він нагадав про обіцянки влади виплатити пенсіонерам по 1 тисячі гривень з 1 квітня.

“Бюджет учора не проголосований, а це означає, що коштів у Пенсійного фонду сьогодні немає, не дали коштів Пенсійному фонду, і з 1 квітня 2020 року пенсіонери не отримають 1 тисячі надбавки до своїх пенсій. Мало того, що влада не зробила індексації 1 березня 2020 року, ще й пенсіонери не отримали своєї тисячі, яка їм була потрібна ще вчора. Те, що вони це зроблять через місяць, вибачте, кожен день сьогодні ростуть ціни. Кожен день ми бачимо, що картопля, цибуля, морква, рис, гречка, всі крупи дорожчають, а люди не отримують своїх ресурсів”, – заявив Павло Розенко.

Чтайте також:  З’явився свідок запуску ракети: в Нідерландах зробили гучну заяву щодо справи MH17