Евакуація українців з-за кордону під час карантину — МВС прийняло остаточне рішення

МВС до кінця карантину більше не погодить жоден масовий чартерний рейс

Здоров’я і безпека десятків мільйонів українців залежить від дисципліни і тимчасового дискомфорту декількох десятків тисяч. Про це нагадує у своєму Facebook Антон Геращенко. Саме тому, зі слів Геращенко, МВС до кінця карантину більше не погодить жоден масовий чартерний рейс, для тих хто замість дотримання умов карантину після його початку полетів відпочивати.

“Здоров’я і безпека десятків мільйонів українців залежить від дисципліни і тимчасового дискомфорту декількох десятків тисяч. МВС до кінця карантину більше не погодить жоден масовий чартерний рейс, для тих хто замість дотримання умов карантину після його початку полетів відпочивати, а тепер хоче повернутися без дотримання обов’язкового режиму обсервації ламаючи двері в аеропорту Бориспіль”

Антон Геращенко нагадав про важливість дотримання карантину тими, хто повертається з-за кордону. Багато з тих, у кого немає жодних симптомів виявляються носіями небе

Чтайте також:  Тарифи на розподіл газу будуть знижені до рівня не вище 1,79 грн / куб. м – Герус

зпечної інфекції. Таким чином, самі того не підозрюючи, вони заражають інших. Слід пам’ятати, що для декого інфікування може стати смертельним.

“Всі, хто зараз повертається в Україну повинні дотримуватися карантину і 14 днів залишатися вдома, щоб не бути можливими носіями небезпечної інфекції!”
Антон Геращенко