Поїхав заробити на сім’ю: за кордоном жорстоко вбили українського заробітчанина, подробиці і фото

В аеропорту у Португалії жорстоко вбили 40-річного українського заробітчанина Ігоря Гоменюка.

OBOZREVATEL дізнався деталі трагедії.

Причину смерті чоловіка хотіли приховати. Його сім’ї спочатку сповістили, що Ігор помер від серцевого нападу.

Однак згодом поліція з’ясувала: українця вбили. Відтак завдяки розголосу у пресі про цю історії, таки знайшли і покарали винних.

Зараз ця історія може стати приводом для політичного скандалу у Португалії. Виявляється, перевищення повноважень із боку міграційної служби в аеропорту Лісабона – не рідкість.

ЗАЙМАВСЯ БУДІВНИЦТВОМ І ЗБИРАВСЯ УКЛАСТИ КОНТРАКТ
Чоловік зі Львівщини, з Новояворівська, вдома займався будівництвом. А останні кілька років їздив на заробітки в Європу, був звичайним заробітчанином.

“Він брався за будь-яку роботу, щоб забезпечити сім’ю. У нього залишилися двоє дітей – син і дочка, ще школярі. Востаннє він прилетів у Лісабон, щоб укласти контракт із фірмою і потім повинен був працювати в Бельгії”, – розповіла його знайома.

Чтайте також:  В Україні готують пілотний проєкт із закриття шахт

Однак в аеропорту Лісабона Ігоря чомусь не пустили. А вже 12 березня чоловіка знайшли мертвим в ізоляторі тимчасового утримання цього аеропорту, він лежав на підлозі обличчям донизу.

ХОТІЛИ ПРИХОВАТИ ПРИЧИНИ СМЕРТІ
Зараз троє співробітників міграційної служби заарештовані за підозрою у вбивстві.

Спочатку смерть українця хотіли видати за нещасний випадок, повідомляли, що його просто залишили в наручниках, а він помер чи то від епілепсії, чи то від серцевого нападу. Але знайомі кажуть, що Ігор ніколи цим не страждав.

ДОСІ НЕ ЗНАЮТЬ, КОЛИ ЗМОЖУТЬ ПОХОВАТИ
Про те, що Ігоря Герасимчука не стало, сім’я дізналася рано вранці 13-го березня. Його дружина, Оксана, важко переносить втрату чоловіка. Тим більше, що досі рідні не можуть з ним попрощатися. І не знають навіть, коли можуть поховати рідну людину.

“За згодою родини його кремували. Тому що через карантин і скасування польотів ніхто не знає коли вдасться повернути його на батьківщину. Зараз потрібно зібрати дуже багато документів і довідок”, – кажуть знайомі.

Чтайте також:  Восьмирічна українка померла від старості, лікарі безсилі: їй було 77

У селі Новояворівськ, де жив Ігор, про нього згадують як про дуже добру і спокійну людину. “Там у Португалії писали, що нібито його били через те, що він там влаштував дебош. Але це неправда! Він ніколи не був запальним і агресивним. Виключно спокійна і дуже-дуже добра людина. Його можна було попросити про допомогу і він ніколи не відмовить”, – розповіла односельчанка.

Зі своєю дружиною Оксаною Ігор прожив більше 15 років. “Вони дуже любили один одного, жили в мирі та злагоді. Дуже порядна сім’я, і діти у них дуже виховані. Я просто не уявляю, як важко буде зараз Оксані одній на свою вчительську зарплату ростити дітей. Справедливість повинна взяти гору, потрібно домогтися покарання вбивць і компенсації, тому що дітей потрібно ще піднімати”, – вважає його знайома.