Коронавірус в Росії: зафіксовано понад 3500 хворих

У Росії офіційно підтвердили 3548 випадків зараження коронавірусом, більшість з яких у Москві. За останню добу в країні зареєстрували 771 випадок інфікування COVID-19.

У Росії підтверджені випадки у 24 російських регіонах. Найбільше хворих у Москві (+267 осіб), Комі (+32 людини), Санкт-Петербурзі (+27 осіб), Московської (+15 осіб) і Саратовської (+11 осіб) областях.

Число загиблих від хвороби за добу зросла на сім людей – до 24. 190 осіб одужали.

Хронологія подій про коронавірус в Росії:

19 березня стало відомо, що в Москві померла перша пацієнтка від ускладнень через Covid-19. Жінка мала супутні важкі захворювання, відтак її не вдалося врятувати.
11 березня від коронавірусу помер 75-річний чоловік.
Раніше Росспоживнагляд повідомляв про двох хворих, які прибули з Китаю. Вони вже одужали та їх виписали 12 лютого з лікарні. Також інфекцію виявили у трьох росіян, яких евакуювали в Казань з лайнера Diamond Princess. Ще один випадок підтвердили у росіянина, який приїхав з Італії.
Сьомий випадок зафіксували в громадянина Італії, передає ТАСС. Чоловік – у задовільному стані, захворювання протікає в легкій формі.
6 березня п’ятеро хворих виявили в Москві, ще одного – в Нижньому Новгороді. У штабі зазначили, що всі нові випадки пов’язані з поїздками до Італії. Стан усіх пацієнтів задовільний, захворювання у них протікає в легкій формі.

Чтайте також:  69-річний депутат виявився педофілом: знайшли багато жертв