Вагітна дружина Джеджули після насильства і загрози викидня заговорила: “Не існує”

Юлія Леус розповіла про своє самопочуття після того, як потрапила на збереження

Після скандалу, пов’язаного з сімейним насильством, вагітна дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус потрапила в лікарню на збереження, під загрозою викидня. Як повідомляє видання “Зірковий шлях”в Instagram, Леус вперше в Новому році розповіла про своє самопочуття. Вона заявила, що відчуває себе відмінно, і що цього року не нервувала – їй давно не було так добре.

“Почуваюся чудово, як ніколи за всю вагітність. В цьому році я ще не нервувала і Дай Бог не буду хоч і в обсягах я стала більше, але і сил у мене більше, як ніби приплив енергії з’явився, то перестав йти ️ ️ось тепер я відчула всю красу вагітності, про яку ви мені писали і животик люблю з кожним днем все більше і більше, вона вже спілкується зі мною і немає нічого прекраснішого цього і бути не може бажаю кожній жінці це відчути, та й чоловікові, який вміє цінувати і ще в животику любити свого янголятка”, — розповіла Юлія Леус.

Чтайте також:  Kalush Orchestra поїдуть на Євробачення 2022 (ВІДЕО)

До слова, відносини 45-річного Андрія Джеджули з Юлією Леус тривають чотири роки. Раніше шоумен був одружений на співачці Санті Дімопулос, у яких у шлюбі з’явився син Даніель.

Нагадаємо, Андрій Джеджула-український актор театру і кіно, теле – і радіоведучий, шоумен. П’ять років працював у Міністерстві закордонних справ, а у віці 25 років пішов у шоу-бізнес.