NASA набирає в астронавти людей з вулиць

NASA набирає в астронавти людей з вулиць.
На заклик NASA відгукнулося 12 тисяч потенційних астронавтів, які підкорятимуть Місяць, а пізніше – Марс.

Стати астронавтом – як і раніше є досить амбітною мрією для багатьох. Але тепер вона стала цілком реальною для тих, хто щиро бажає вирушити “до зірок”. NASA публічно оголосило, що будь-який бажаючий може стати астронавтом – в чотирьох штатах США на заклик вже відгукнулося 12 тисяч людей.

Американське космічне агентство заявило, що шукає не “кого попало”, а людей з певним досвідом. Якщо у охочого стати астронавтом є ступінь магістра в галузі науки, технологій, інженерії або математики, він може отримати перевагу перед усіма іншими.

Астронавт висміяв ідею летіти на Марс
Найперспективніших кандидатів запросять до Космічного центру Джонсона в Х’юстоні для особистої співбесіди і проходження медкомісії, перш ніж перейти до наступного етапу процесу відбору.

Чтайте також:  Більше жодних безкоштовних пакетиків: чи є альтернатива "майкам" і як на кінець епохи целофану реагують українці

Адміністратор NASA Джим Бріденстайн заявив, що недавно вони вступили в нову еру освоєння космосу за допомогою програми Artemis, яка має на увазі повернення людини на Місяць і будівництво там постійно діючої бази. В агентстві дуже раді, що чимало американців подали заявку на вступ до лав першої місячної експедиції.

Дивіться також в сюжеті про те, як Бред Пітт отримав комплімент від астронавта Ніка Гейга:

“Наступний клас астронавтів покоління Artemis допоможе нам краще досліджувати Місяць, ніж будь-коли раніше. Надалі проект приведе нас на Марс”, – додав Бріденстайн.

NASA відкрило період подачі заявок 2 березня і прийняла остаточні заявки тільки вчора. За даними агентства, вони отримали другу за більшістю кількість заявок. Попередній набір відбувся в січні, коли було подано 18,3 тисячі анкет. Одна з причин меншої кількості бажаючих пов’язана зі зростанням вимог NASA. Цього разу кандидати повинні були мати принаймні ступінь магістра в галузі STEM (науки, технологій, інжинірингу та математики). До того ж, вікно було скорочене на цілий місяць.

Чтайте також:  Під Офісом президента зібралися активісти через справу Шеремета

NASA заявило, що наступний раунд для набору кандидатів в астронавти відбудеться влітку 2021 року.

Нагадаємо, що раніше SpaceX обіцяла доправити людину на Місяць за 7 мільярдів доларів. Також вчені звернули увагу на те, що Уран активно знищує Сонце.

На Марс “відправлять” 11 мільйонів людей в кінці 2020 року Найкращі фото тижня з космосу: селфі для науки Коронавірус зірвав амбітні плани NASA: космос відкладається Зонд InSight на Марсі полагодив себе ударом лопатою