В Одесі помер український військовий, якого побили товариші в казармі

Потерпілого доставили в госпіталь через два дні

В Одеському військовому госпіталі помер 32-річний військовослужбовець, якого побили товариші по службі.

Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону у Фейсбуці.

Повідомляється, що військова прокуратура Одеського гарнізону досліджує обставини загибелі військовослужбовця 11 окремого мотопіхотного батальйону.

Під процесуальним керівництвом військової прокуратури Одеського гарнізону розпочато кримінальне провадження за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження (ст.121 КК України), яке спричинило смерть військовослужбовця однієї з військових частин Одеської області.

Повідомляється, що 15 січня 2021 року три військовослужбовці контрактника розписвали алкоголь і в один момент між ними стався конфлікт, в ході якого двоє з них побили свого 33-річного товариша по службі.

Потерпілого доставили у військовий госпіталь через два дні, 17 січня, де наступного дня він помер від отриманих травм.

Чтайте також:  У Києві дітей рятували з палаючого готелю - "Бачила копа з немовлям на руках"

Наразі з’ясовуються мотиви та причини конфлікту, які спричинили смерті військового та інші обставини трагедії, а також призначено низку судово-медичних експертиз, допитуються свідки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу Подільського управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.