Китай офіційно повідомив про відновлення епідемії коронавірусу

В Китаї продовжилася епідемія коронавірусу. За останню добу китайські медики зафіксували 1 600 нових випадків зараження, повідомляє 24tv.ua

На жаль, в Китаї за добу зафіксували 1 600 нових випадків зараження. Досі Китаю вдавалося стримати хворобу, але сьогодні вони офіційно повідомили про нові 1,6 тисячі випадків за добу. З них 7 випадків закінчилися летально,
– заявив Віктор Ляшко.

Раніше Китай повідомив, що їм вдалося зупинити поширення коронавірусу. Зокрема, у провінції Хубей, звідки коронавірус COVID-19 поширився на весь світ, скасували карантин. Однак у Китаї досі діє масковий режим, в громадських місцях людям міряють температуру, а ресторани та кіно ще не планують відкривати.

CNN повідомило, що Органи охорони здоров’я Китаю включать безсимптомні випадки нового коронавірусу в офіційний підрахунок.

Така потреба виникла тому, що в Китаї фіксують багато випадків безсимптомної передачі коронавірусу. Відтак, за даними Національної комісії з охорони здоров’я, станом на понеділок в Китаї COVID-19 підтвердили у 1 541 людини, серед них – 205 випадків, завезені з-за кордону.

Чтайте також:  "Черговий космічний бій від Ломаченка": реакція соцмереж на нищівну перемогу українця над Комі

Досі безсимптомні випадки не враховувалися як підтверджені випадки згідно з керівними принципами уряду Китаю.

Коронавірус в світі
11 березня ВООЗ оголосила світову пандемію через коронавірус.
США вийшли на перше місце за кількістю заражених коронавірусом, обігнавши Італію і Китай. У США зафіксували 216 тисяч випадків COVID-19.
Після США найвищий показник інфікування коронавірусом в Італії – понад 110 тисяч хворих.
Іспанія та Німеччина теж мають високі показники захворюваності на коронавірус – 104 тисячі та 77 тисяч хворих відповідно.