“Не можна нічим замінити!”: Зеленський підписав надважливий указ. “Матимуть найкращий захист”

Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італії для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба голови держави.

Бригада українських медиків вирушить до Італії для допомоги та обміну досвідом. Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, інші – Міністерством внутрішніх справ.

Українські фахівці отримають неоціненний досвід, допоки в нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш потрібні вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед у лікуванні COVID-19 і матимемо фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії”, – заявив Зеленський.

Зазначається, що Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування. “Лікарі матимуть найкращий захист, усі спецзасоби: найнадійніші захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося щодо цього”, – зазначив Зеленський.

Чтайте також:  В Україні діють нові правила здачі на права: до чого готуватися

Окрім цього, наступного тижня планується поставка до Італії медичного спирту, обсяг якої визначатиметься з урахуванням потреб внутрішнього українського ринку.