Ляшко розповів, за яких умов школи знову закриють на карантин

В Україні діти повернулися на навчання в школи і поки що ситуація з коронавірусом трохи стабілізувалася.

Але учнів можуть повернути на дистанційне навчання за кількох умов. У разі перевищення показників по грипу, ГРВІ або коронавірусу – навчальний заклад будуть закривати. Пише джерело. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на своїй Facebook-сторінці. Також Ляшко закликав не нехтувати дотриманням санітарних норм. “Розумію, що всі трохи розслабилися і зраділи відновленню навчання, але закликаю не нехтувати дотриманням санітарних норм. Нагадайте дітям про важливість частого миття рук, носіння маски в громадських місцях та дотримання фізичного дистанціювання за межами класу”, – написав Ляшко. Головний санітарний лікар нагадав, що навчальний заклад може бути закритий для відвідування, якщо на самоізоляції перебувають більше 50% учнів або персоналу. Також школи можуть закрити, якщо буде багато хворих сезонними застудами або грипом. Водночас, станом на 26 січня перевищення показника немає, він на 31,45% менше епідемічного порогу.

Чтайте також:  "Міс помийка", "Ходяча булочка", "Кому треба корова?": суд оштрафував директорку школи за булінг над учнями

 

Ляшко закликав усіх бути обережними в період росту захворювань на грип. “Ми повинні пам’ятати, що початок лютого — це традиційний період зростання кількості грипоподібних захворювань, і в разі перевищення епідпорогу в окремих регіонах по грипу, а саме досягнення і перевищення рівня 483 хворих на 100 000 населення, відвідування шкіл може потрапити під обмежувальні протиепідемічні заходи”, — зазначив Ляшко.