Сьогодні на Буковині вводиться режим обмеження будь-якого переміщення людей

З 13:00 голова ОДА закликав не виходити на вулиці. З 13:00 суботи (4 квітня) до 6:00 понеділка (6 квітня) у Чернівецькій області вводиться режим максимального обмеження будь-якого переміщення людей.

Таке рішення прийняла комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. “В суботу (4 квітня) просимо всіх мешканців області до 13:00 придбати необхідні продукти харчування з розрахунком на дві доби. Закликаємо залишатися вдома і не покидати свої оселі до 6:00 понеділка (6 квітня)”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Осачук, голова Чернівецької ОДА. Читайте ще: На Буковині зафіксували 31 новий випадок COVID-19 У відеозверненні Сергій Осачук також зазначив, що за минулий тиждень на території область зафіксовано зростання інфікованих у 4 рази.

У відеозверненні Сергій Осачук також зазначив, що за минулий тиждень на території область зафіксовано зростання інфікованих у 4 рази.

Чтайте також:  “Тетяні було 33, Без мами лишилося двоє дітей”: Рідні померлої жінки від коронавірусу обурені діями лікарів