Дружина відомого артиста- співака загинула в ДТП, жінка не вийшла з коми: “Наташеньки більше немає”

Фатальне ДТП забрало дружину відомого артиста, маленький син залишився сиротою

Учасник російського шоу “Три Акорди” Ярослав Сумішевский потрапив у ДТП. Чоловік отримав незначні травми, але його дружина загинула в лікарні, не виходячи з коми,а водій — прямо на місці.

Під час поїздки в село Солгон Ужурський району Красноярського краю, де він мав виступити з концертом.

“Наташеньки більше немає, її серце зупинилося”, – повідомив трагічну новину артист. У Наталії залишився маленький син. Останні дні життя Наталя перебувала в одній з лікарень Красноярська.

Сумішевський до останнього не втрачав надію на одужання дружини. Ще кількома днями раніше, опублікувавши відео з евакуацією жінки, він писав:

Добрий день, мої дорогі. Для нас, в ситуації, що склалася, він поки дійсно добрий. Наташа бореться з усіх сил і сьогодні вона допомогла нам перевезти її в крайову лікарню Красноярська, доставили на вертольоті. Ми виїжджаємо туди. Ми щиро дякуємо всім за те, що надаєте допомогу. Дякуємо Вам, Дякуємо Господу Богу за надію, ми будемо боротися”

Чтайте також:  "На фронті загинув українській воїн "Денис Юшко

“Ситуація залишається вкрай важкою. Прогнозів ніхто не дає, ми все розуміємо і змушені приймати. Але ми ні на секунду не допускаємо поганих думок. Кожен день – це боротьба. У Красноярську ми надовго і дай Боже, тому що я сподіваюся, що час допомагає Наташі відновиться”, — писав Сумішевський.