Під Майданом палає пожежа, підземний Київ охоплений вогнем і димом, – “там під тисячу градусів”

У Києві на Європейській площі з ночі 5 квітня триває підземна пожежа.

За попередньою інформацією, загоряння почалося вночі і триває весь ранок. Весь прилеглий район оповило їдким димом. За даними спільноти, горять телекомунікаційні кабелі, що пролягають під Хрещатиком.

На місце пожежі прибули пожежні, аварійні служби та правоохоронці. Наголошується, що для гасіння пожежі в підземному колекторі з комунікаціями знадобилися особливі дозволи, на отримання яких пішло досить багато часу.

“Прибула цистерна з піноутворювачем, почали заливати колодязі піною. Відновити підземні комунікації буде дуже складно” – зазначає автор посту.

“Дев’ятий час пожежі в Києві на Хрещатику і європейській площі: горять телекомунікаційні колодязі з повним задимленням колекторів і пішохідних підземних переходів. Після кількох годин очікування таки було отримано дозвіл розпочати гасіння пожежі. всередині під землею температура може досягати понад 1000°.

Чтайте також:  У Польщі засудили до менше двох років ув’язнення жінку, у якої на підприємстві помер українець, а вона вивезла його в ліс і покинула

Зараз вже точно можна сказати що всі телекомунікаційні кабелі під Хрещатиком повністю знищені. Частина з них буде погашено шляхом повного вигоряння”, – додає він.

«По таким колодязям зазвичай тягнуть всі свої канали. Тобто, у них може бути абсолютно все: від оптоволокна провайдерів до ліній зв’язку телеканалів і урядового зв’язку! Точно повинні знати Укртелекому», «Там страшенно отруйний дим повинен бути. Без засобів захисту жодна розсудлива людина туди не полізе», «А якщо люк закрити? Може воно само і погасне? Без доступу кисню», – пишуть коментатори.

«Що з цим містом не так?», – дивуються деякі кияни.