Ведуча “1+1” Вітвіцька приголомшила заявою після розлучення: “Знайду тобі хорошу дружину”

Телеведуча поділилася з фанатами важливою новиною

Відома телеведуча Соломія Вітвіцька заявила про розлучення зі своїм чоловіком Владиславом.

Відомо, що ведуча “ТСН” Соломія Вітвіцька 8 років перебувала у шлюбі з режисером і програмістом Владиславом Кочатковим. Фанати ніколи не ставили під сумніви їхні стосунки і були раді за улюблену телеведучу. Однак, нещодавно з’явилася новина про розлучення зоряної пари.

Як стало відомо, Вітвіцька сама стала ініціатором розлучення, проте причину свого вчинку не пояснила. Вона лише опублікувала спільне фото з Кочетковим і згадала про кращі роки, прожиті разом.

“8 яскравих, божевільних, добрих і таких різних років… За цей час ти став мені другом, але ми втратили “нас”. “Розлучення” тільки звучить жахливо, але відкриває нові шляхи, і я обов’язково знайду тобі хорошу дружину))”, – написала телеведуча.

Чтайте також:  "Хоче забрати у мене дітей": ексдружина відомого українського ведучого розповіла про шантаж

Вона зазначила, що не буде роздувати будь-які скандали або інтриги з приводу їх розставання, і всі погані моменти залишаться тільки між ними. Соломія заявила, що це буде єдиний коментар про розлучення, оскільки вона збирається рухатися далі.

Як зазначила програма “ЖВЛ”, раніше Соломія Вітвіцька в інтерв’ю розповіла про проблеми у відносинах з чоловіком, і вони навіть намагалися врятувати шлюб, відвідуючи психолога. Владислав поділився з журналістами, що всі ці роки він був лише тінню зіркової дружини, що його не влаштовувало.