Зеленський червоний від сорому! Вона сіла з ним в одну машину, розсипала любощі

Нардеп від “Слуги народу” Ірина Верещук несподівано взяла учать у шоу на каналі, який пов’язують із Порошенком. Мало того, ведучим цієї програми був ніхто інший, як “Ляшко номер 2”, тобто Олексій Гончаренко.

У коментарях вже ставлять питання – як до такого дійшло, а більшість людей констатують той факт, що президенту буде соромно за такий вчинок нардепки.

Однак все по-порядку.

“Гончаренко та Верещук на каналі Порошенка – це якесь “криве дзеркало”.

Ще півроку тому неможливо було уявити, що на “5-му каналі” одна з найбільш конструктивних за нашою оцінкою депутатів “Слуги народу” Ірина Верещук, буде давати інтерв’ю Льоші Гончаренку. Це він через підкуп виборців вліз у Раду, прикрившись “самовисуванням”, і тепер під патронатом Порошенка при кожному зручному випадку переходить на особистості у критиці Зеленського. Намагаючись дострибнути і вкусити його з трибуни Ради”, – коментують цю ситуацію журналісти телеграм каналу “Клименко Тайм”.

Чтайте також:  В Україні не будуть підвищувати тарифи на комуналку

Що це взагалі було? Її “милий діалог” з Гончаренком – це не просто Стокгольмський синдром, це – черговий акт зрадницьких відносини до свого виборця, який мріяв позбутися від ПЕС-івців, ура-патріотів і злодіїв, – пишуть автори повідомлення.

За їх словами у цьому відео Верещук ще й вирішила подякувати Порошенкові.

Це така мода, яку поставив Кирило Тимошенко? Що буде далі? Порошенка на посаду прем’єра висунете? Ірина, до якої ми завжди ставилися дуже позитивно, у цей раз розчарувала. Дуже. Пару місяців такої політики – і в клубі восьмивідсоткових стане більше учасників, – підусмовує телеграм канал.

Відзначимо, що із скандально інтерв’ю у салоні автомобіля, найцікавіше, що можемо відзначити для Вас, це її заява стосовно одіозного Гео Лероса.

Нардеп Ірина Верещук розказала про те, що має напружені стосунки з колегою по фракції “Слуга народу” Гео Леросом, адже саме він сприяв тому, аби Ірину не запрошували на ефіри на телеканали Віктора Медведчука.

Чтайте також:  “Це слов’янська мова! Ми інтернаціональна країна!” В одному з львівських ТЦ ватник влаштував істерику через “рускій мір” (фото)

“Мене принципово не запрошують на три канали Віктора Медведчука. Я нещодавно дізналася від самого Гео Лероса, що це саме він сприяв такому “блокуванню”.

Проте перед тим, як почати “війну” з Андрієм Єрмаком, він вирішив мене таки розблокувати. І тепер мені дуже цікаво дізнатися у представників Офісу президента і у всіх хто займається медіаполітикою. Як так сталося, що одна людина може контролювати, хто може бути в ефірі конкретних телеканалів? – питається Верещук.

Як відзначають коментатори, нічого цікавого і конструктивного у тому, як Гончаренко “крутить баранку” на каналі свого Патрона абсолютно немає.