У Львові госпіталізували чотириденне немовля з підозрою на коронавірус

Директор львівської обласної дитячої лікарні “Охматдит” Олександра Бурда поінформувала про те, що в медзакладі з підозрою на коронавірус перебуває дитина, якій лише 4 дні.

Немовля з пневмонією привезли із одного з районів Львівщини. За попередніми даними батько дитини нещодавно повернувся з-за кордону.

Малечі вже провели одне дослідження на коронавірус, результат – негативний. У понеділок, 6 квітня, біоматеріал відправили ще на одне дослідження, результат якого буде відомий завтра, 7 квітня.

Олександра Бурда зазначила, що лікарня була визначена базовим стаціонаром для госпіталізації дітей з підозрою чи підтвердженою інфекцією COVID-19.

“З минулої п’ятниці в лікарні не приймають планових і ургентних хворих. Лікарня готується надавати медичну допомогу дітям з підозрою на коронавірус і тим, у кого вже діагностували коронавірусну інфекцію. З 1 квітня стартувала медична реформа, згідно з якою відтепер НСЗУ буде платити лікарні виключно за надані медичні послуги. Оскільки ми зараз не надаємо медичних послуг пацієнтам у зв’язку з пандемією коронавірусу, то нічого заробити наразі не можемо”, – сказала медик.

Чтайте також:  Чому діти майже не хворіють на COVID: опубліковано нове дослідження

Лікарна також попросила про допомогу, щоб придбати засоби індивідуального захисту для працівників і маленьких пацієнтів.