“Переведи своє гнид**я в іншу школу”: батьки 11-класників влаштували розбірки через подарунок вчительці

Батьки навколо подарунка вчительці до 8 березня не вщухає. Агресивні батьки шукають того, хто “злив” переписку у Мережу.

Громадськість розбурхало повідомлення у батьківському чаті мами 11-класника Криворізької загальноосвітньої школи №1. Жінка висловила своє ставлення до тих, хто не здав 250 гривень на 8 березня на подарунок вчительці.

“Особисто я не хочу, щоб моя дитина сиділа за одним столом з “малозабезпеченими”. Якось їх занадто багато. Я за відпочинок і будь-який “кипіш” дітей нормальної половини класу. А годувати “свиней” і їх спонсорувати не збираюся “, — написала користувач “ЕленКа”.

Хтось із батьків в чаті зробив скрин цієї переписки і виклав в інтернет. Повідомлення миттю розійшлося по криворізьких групах, і мама 11-класника Криворізької ЗШ №1 “ЕленКа” стала відомою.

Замість того щоб заспокоїтися, і, можливо, вибачитися перед усіма “малозабезпеченими”, жінка заходилася вишукувати того, хто оприлюднив переписку і покривати цього “невідомого” прокльонами та засипати образливими словами. До неї долучилися інші мами.

Чтайте також:  На яку грошову допомогу можуть розраховувати українці у Польщі

“Випускний у її дитини буде незабутнім”, “Тва**ка, чим тобі не вгодив класний керівник?”, “Переведи своє гнид**ня до іншої школи!” – висловили своє обурення батьки в чаті. І знову ж, ці висловлювання стали доступними для громадськості.

У міському департаменті освіти про ситуацію, що склалася у КШ №1 дізналися з Мережі. Його очільниця обіцяла розібратися. Вже незабаром на сторінці школи у фейсбук з’явилося звернення до батьків від вчителів школи №1.

“У зв’язку з розміщенням у соціальних мережах інформації (скриншотів переписки батьків учнів), хочемо офіційно заявити, що ніяких зборів коштів у закладі не проводиться, згідно з наказом. Прикро, що дехто з батьків може дозволити собі розділяти дітей на “малозабезпечених” і “забезпечених”. Боляче, що декілька людей можуть звести нанівець роботу педагогічного колективу такими висловлюваннями у групах, роблячи “скриншоти” і принижуючи гідність інших дітей. Ми виховуємо наших дітей, враховуючи поняття гендерної рівності. Давайте пам’ятати, що чужих дітей не буває!”, – написали у відкритому зверненні вчителі школи.

Чтайте також:  Щoйнo! “Pішeння вжe пpийнятo”: yкpaїнців пoпepeдили пpo зpocтaння тapифів. Дo чoгo гoтyвaтиcя – дeтaлі

Хто саме з батьків оприлюднив переписку, невідомо. Як розповіли ТСН.ua у пресслужбі поліції Кривого Рогу, із заявою до правоохоронців з приводу булінга серед дорослих у школі №1, ніхто не звертався.

Нагадаємо, що у Голубівській школі, що на Дніпропетровщині, розгорівся скандал. Там вчителька нібито виставила ученицю першого класу за двері, поки в цей час у класі тривало свято для її однокласників до Дня Миколая. За словами мами школярки, захід провели коштом батьківських внесків.