Чоловік ґвалтував 9-річну падчерку і продавав відео у DarkNet

Правоохоронці викрили та затримали чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні дев’ятирічної дівчинки і збуті дитячої порнографії в мережі DarkNet. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в п’ятницю, 26 лютого.

Чоловікові повідомили про підозру за фактами зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, а також виготовлення і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію, примусу неповнолітнього до участі у створенні предметів порнографічного характеру.

Як встановило слідство, підозрюваний неодноразово ґвалтував дев’ятирічну дитину своєї співмешканки і виготовляв зображення порнографічного характеру за участю цієї малолітньої дівчинки.

“Надалі цей матеріал чоловік зберігав та збував на форумах мережі DarkNet. Експертизою встановлено, що фото і відеоконтент містить зображення відвертої сексуальної поведінки і є дитячою порнографією. У ході обшуку на його комп’ютері виявлено порноконтент за участю дитини, в тому числі фото та відео її зґвалтування”, – сказано в повідомленні.

Чтайте також:  “Я хочу дихати, а мені не дають”: загинула вагітна з коронавірусом

Тепер вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.