Марно сподіватись, що коронавірус є сезонним та зникне влітку – ВООЗ

Ця гіпотеза звучала раніше, але на її користь немає жодних доказів

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила, що скоріше за все, марно сподіватись, що коронавірус буде сезонним та зникне влітку. Про це повідомляє телеканал CNBC.

«Ми припускаємо, що вірус матиме змогу поширюватись надалі, – заявив доктор Майк Райан, виконавчий директор програми ВООЗ по надзвичайним ситуаціям в галузі охорони здоров’я. – Це хибна надія сказати, так, він щезне, як грип».

«Ми сподіваємось, що так і буде… Але ми не можемо зробити таке припущення. Немає жодних доказів», – додав він.

Раніше низка експертів в галузі охорони здоров’я заявила про існування гіпотези, що спалах «потенційно може бути сезонним» і за умови більш високих температур зникне.

«Решта вірусних сезонних захворювань носять сезонний характер, включно з грипом, і тому ми спостерігаємо зниження захворюваності на респіраторі захворювання весною та літом», – сказала доктор Ненсі Мессоньєр, директор Національного центру імунізації та респіраторних захворювань СDC та додала, що можна сподіватись на те, що і ця хвороба «послідує їхньому прикладу».

Чтайте також:  Медики назвали нетипові симптоми нового штаму коронавірусу "Омікрон"

Нагадаємо: за останніми даними загальна кількість захворювань на COVID-19 перевищила 100 000 по усьому світу. Більшість випадків зафіксована на материковому Китаї, за ним слідує Південна Корея, Іран та Італія.